MESAJLAR


"Stratejik önemi olan savunma sanayini ikili iş birliğimizin kilit taşı olarak gördüğümüzü belirtmek istiyorum. Bu çerçevede Savunma Sanayii Müsteşarlığımız ile MÜSİAD’ın iş birliğinde düzenlenen ve ülkemizdeki ileri teknoloji üreten firmaları bir araya getiren fuarın bu amaca katkı sağlayacağına inanıyorum."

6 Ekim 2015 / Doha Recep Tayyip Erdoğan
T.C. Cumhurbaşkanı
"Bugün başlayan High Tech Port by MÜSİAD fuarında, özel sektörümüzün ürettiği radar sistemini, insansız hava aracını, milli piyada tüfeğini, roket sistemlerinin ilkkez dünyadan katılan dost ve müttefik ülkelere sergilenmesinden büyük bir memnuniyet duyuyorum."

26 Kasım 2014 / İstanbul Recep Tayyip Erdoğan
T.C. Cumhurbaşkanı
"6-8 Ekim’de Katar’da gerçekleştirilen High Tech Port by MÜSİAD İki ülke arasında yüksek düzeyli işbirliği olanakları artırdı."


6 Ekim 2015 / Doha M.Vecdi Gönül
6 Ekim 2015 tarihinde T.C. Milli Savunma Bakanı
"High Tech Port by MÜSİAD Qatar Fuarı ve 19. Uluslararası İş Forumu, iki ülke arasındaki derin ilişkilerin yanı sıra ticari ortaklığımıza da fayda sağlayacak. Ülkemizdeki iş fırsatlarını yakından görülmesi imkanını sunacak. "

6 Ekim 2015 / Doha Hamad bin Ali Al Attiyah
Katar Savunma Bakanı
"High Tech Port by MÜSİAD Türkiye’nin ve Katar’ın ortak geleceğini inşa etmek ve yüksek teknoloji alanındaki iş geliştirmesini en verimliseviyede tutmak üzere planlandı."


6 Ekim 2015 / Doha Nail Olpak
MÜSİAD Genel Başkanı
High Tech Port by MÜSİAD Qatar ile pazar açısından da işbirliği açısından da olanakları artırdık.6 Ekim 2015 / Doha İsmail Demir
T.C. Savunma Sanayii Müsteşarı