NEDEN KATILMALISINIZ ?

High Tech Port by MÜSİAD organize edilmeye başladığı günden itibaren Türkiye’nin 2023 hedefleri doğrultusunda ihracatı artırıcı iş ilişkileri kurmayı amaçlamıştır. 3.High Tech Port by MÜSİAD bu vizyonuyla 21 farklı Ülke askeri satın alma delegasyonunu içinde barındıracak ve Katılımcı firmalarımızın ihracat hacimlerini arttırmaya destek olacaktır.

3.High Tech Port by MÜSIAD fuarının açılışı Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından gerçekleştirilecek olup beraberindeki heyetle beraber alanda Royal Tur gerçekleştirilecektir. Sayın Başbakanımız Binali YILDIRIM ise Fuarın 2.günü fuarı ziyaret edecek olup kendileri tarafından da bir Royal Tur düzenlenecektir .

16.Uluslararası MÜSİAD fuarı ve 20.Uluslararası IBF kongresi kapsamında fuarımızı Orta Doğu , Doğu Avrupa , Güney Asya ve Kuzey Afrikadan 7000 i aşkın iş adamı ve satınalma heyeti ziyaret edecektir.

KATILIMCI PROFİLİ

Image frame
  • Türkiye’nin Savunma ve Havacılık alanında önde gelen firmaları,
  • Katar, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Bahreyn, Kuveyt, Umman, Ürdün, Fas, Tunus, Cezayir, Güney Afrika Cumhuriyeti, Nijerya, Brezilya, Kolombiya, Şili, Malezya, Pakistan, Endonezya, Gürcistan, Azerbaycan ve Ukrayna’dan askeri delegasyonlar ve alım heyetleri,
  • OEM’ler (Original Equipment Manufacturers),
  • Uluslararası Havayolu Şirketleri